Producenci
Oprawa Uliczna LED V-TAC SAMSUNG CHIP z regulacją 100W 120Lm/W VT-139ST 6500K 11000lm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Typ modułu LED SMD | Samsung |
| Typ diody LED | SMD |
| Żywotność | 25000 h |
| Kolor światła | Zimne białe |
| Kąt oświetlenia | 100º |
| Strumień świetlny | 11000 lm |
| Temperatura barwowa | 6500 K |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IK | IK08 |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica montażu | 6 cm |
| Szerokość produktu | 179 mm |
| Wysokość produktu | 567 mm |
| Głębokość produktu | 99 mm |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | CE EMC RoHS |
Gwarancja 24 miesiące