Producenci
Oprawa V-TAC LED high bay LIFUD driver 0-10V 160Lm/W 120W/150W/200W VT-90202 3000K+4000K+5000K 27000lm 5 lat gwarancji
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kąt oświetlenia | 120º |
| Temperatura barwowa | 3000 K, 4000 K, 5000 K |
| Kolor światła | Zimne białe, Neutralne białe, Ciepłe białe |
| Typ diody LED | SMD |
| Strumień świetlny | 27000 lm |
| Żywotność | 25000 h |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IK | IK08 |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium |
| Moc | |
| Moc | 120 W, 150 W, 200 W |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 277 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | RoHS CE EMC |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika – stosować odpowiednie metody utylizacji. Nie patrz bezpośrednio w światło. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące