Producenci
Oprawa V-TAC SKU8549 ST-15 4000K 15W 1600lm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Kolor światła | Naturalna biel |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Typ diody LED | SMD |
| Kąt oświetlenia | 140º |
| Odległość wykrywania | 8 m |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Solar | Tak |
| Materiały | ABS PC |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Moc | 15 W |
| Źródło ładowania | Słoneczny |
| Czas ładowania | 7 godz |
| Czas pracy (max) | 36 godz. |
| Pojemność baterii | 10800 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Wysokość produktu | 413 mm |
| Szerokość produktu | 232 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | RoHS CE EMC |
Gwarancja 24 miesiące