Producenci
Osuszacz powietrza NOVEEN DH300
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Rodzaj produktu | Pochłaniacz wilgoci |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Moc | |
| Pobór mocy | 22,5 W |
| Zasilanie | 9VDC |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary | 154 x 130 x 220 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wydajność | |
| Pojemność | 500 ml |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 20 m² |
| Maksymalna dzienna wydajność | 250 ml |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas przenoszenia i instalacji osuszacza, aby uniknąć uszkodzeń. Nie wolno demontować ani próbować naprawiać urządzenia samodzielnie. Unikaj bezpośredniego kontaktu z gazem chłodniczym, może być szkodliwy dla zdrowia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące