Producenci
PLISTWA LED PODSTAWOWA BACHMANN 230V 19'' 1U 2M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS REACH |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Długość kabla | 2 m |
| Liczba biegunów | 2 |
| Format wtyczki zasilającej | Pleciony |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 3680 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 438,5 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Wysokość produktu | 43,7 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
Gwarancja 24 miesiące