Producenci
POLY Zestaw słuchawkowy Voyager 4310-M z certyfikatem Microsoft Teams USB-C + adapter BT700 + stacja ładująca
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Kraj pochodzenia | Meksyk Chiny |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 186 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 324 g |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Gwarancja 24 miesiące