Producenci
POLY Zestaw słuchawkowy Voyager 4310 z certyfikatem Microsoft Teams USB-A + adapter BT700
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 122 g |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Wydajność | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie Odbieranie / kończenie połączeń Volume - Objętość + Parowanie Bluetooth |
| Typ zestawu słuchawkowego | Monofoniczny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Technologie ochrony słuchu | SoundGuard DIGITAL |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 186 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 590 g |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Głębokość opakowania | 122 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Porty i interfejsy | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 91 m |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Profile Bluetooth | AVRCP HPF A2DP HSF |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas odtwarzania muzyki | 24 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania baterii (obudowa do ładowania) | 1,6 h |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. Trzymać z dala od dzieci. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
Gwarancja 24 miesiące