Producenci
POWER AUDIO AIWA KBTUS-400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Dom |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Zakresy tunera | FM |
| Zintegrowany tuner radia | Tak |
| Nagrywanie | Tak |
| Wbudowane światło dyskotekowe | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 2,87 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Wysokość opakowania | 680 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,42 kg |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | AUX |
| Ilość dołączonych mikrofonów | 2 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Obrotowy Przyciski |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Mikrofon | |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Maksymalna ilość obsługiwanych mikrofonów | 2 |
| Mikrofon | Przewodowy/Bezprzewodowy |