Producenci
POWER AUDIO AIWA KBTUS-608
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kółka transportowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Zawartość opakowania | Pilot Kabel AUX 1,5m Bateria AA x4 Mikrofon x2 Kabel zasilający Bateria AAA x2 Adapter AC |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak, x2 |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Moc | |
| Pojemność akumulatora | 7000 mAh |
| Wejście DC | DC-12V |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 - 8 h |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 16 kg |
| Głębokość produktu | 278 mm |
| Wysokość produktu | 753 mm |
| Audio | |
| Pasmo przenoszenia | 55 - 18000 Hz |
| Regulacja głośności | Tak |
| Możliw. dost. korektora (Equalizer) | Tak |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Dodatkowe informacje | Funkcja nagrywania audio Wbudowane efekty |
| Porty i interfejsy | |
| USB | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Wejście AUX | Tak, 3,5 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | External TF Memory Card |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Głośniki | |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 1" (2,54 cm) |
| Liczba głośników niskotonowych | 2 |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 20,3 cm (8") |
| Moc wyjściowa (RMS) | 80 W |