Producenci
POWER AUDIO AKAI ABTS-TK19
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 1 Pilot x 1 Kabel zasilający x 1 |
| Częstotliwości fal radiowych FM | 87.5 - 108 MHz |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 2,5 h |
| Impedancja | 4 ? |
| Czas ładowania | 3 - 4 h |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 222 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 533 mm |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | WAV APE WMA MP3 |
| Regulacja głośności | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 60 - 16000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwane karty pamięci | External TF Memory Card |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| USB | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
| Wyjście DC-out | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Głośniki | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Średnica głośnika | 2 x 16,51 cm (2 x 6,5") |