Producenci
POWERNEED SOLARNA LAMPA OGRODOWA PEARL 100LM, CIEPŁY BIAŁY LEDX7, PANEL SOLARNY 1.6W CZUJNIK ZMIERZCHU, 80CM, CZARNA, ESL-25H
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna Przeciwwybuchowy Odporny na wstrząsy |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Patio Ścieżka Wejście Kemping Ogród Trawnik |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Styl oświetlenia | Wzornictwo |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik zmierzchu |
| Model | Zewnętrzne oświetlenie postument/słup |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Montaż na podłodze |
| Prosty montaż | Tak |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie światła w dzień | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 9,25 Wh |
| Tryb podtrzymania | Tak |
| Czas ładowania | 8 godz |
| Czas pracy na baterii | 10 lat(a) |
| Rodzaj zasilania | Bateria, Słoneczny |
| Energia panelu słonecznego | 1,6 W |
| Żywotność panelu słonecznego | 10 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 795 mm |
| Szerokość produktu | 159 mm |
| Głębokość produktu | 159 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 275 mm |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Ergonomia | |
| Regulacja siły świecenia | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Lampy | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Liczba żarówek | 7 szt. |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Kąt wiązki | 360° |
| Kolor światła | Ciepłe białe |
| Mocowanie/typ złącza | Niewymienialne źródło światła |
| Strumień świetlny | 100 lm |
Gwarancja 24 miesiące