Producenci
PR22GI-NETWORK-CARD/2-PORT 2.5G PCIE NETWORK CARD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Działanie Link |
| Zestaw układów | Intel I225-V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Waga produktu | 60 g |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u IEEE 802.1Q IEEE 1588 IEEE 802.1x IEEE 802.3i IEEE 802.3az IEEE 802.3ab IEEE 802.3bz IEEE 802.1p IEEE 802.1as |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-TX 1000BASE-T 100BASE-TX 2500BASE-T |
| Tagowanie VLAN | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2500 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 2000 2500 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Automatyczne MDIX IEEE | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 11 Home Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 11 Enterprise Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 IOT Core Windows 10 Windows 10 Home Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2019 Windows Server 2022 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 66 g |
| Szyna niskoprofilowa | Tak |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| wersja PCI | 2.0 |
| Interfejs | Ethernet |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 80 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 325 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 385 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 605 mm |
Gwarancja 24 miesiące