Producenci
PRO-TEK IPAD 2022 BLACK/IPAD 2022 BLACK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odporność na wstrząsy do | 1,2 m |
| Tryb stojący | Tak |
| Typ obudowy | Folio |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Materiały | Poliuretan, Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy |
| Ilość trybów stojących | 4 |
| Typ zamknięcia | Zamknięcie magnetyczne |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Maksymalna wielkość ekranu | 27,7 cm (10.9") |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 204 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bateria | |
| Wbudowana bateria | Nie |
Gwarancja 24 miesiące