Producenci
PROJEKTOR ACER H6815BD DLP, 4K, 4000 ANSI, 10000:1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny, Sufit |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 230 V |
| Pobór mocy | 245 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 297 mm |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Szerokość opakowania | 433 mm |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Szerokość produktu | 322 mm |
| Wysokość produktu | 93,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,2 kg |
| Waga produktu | 2,88 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85286200 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| System formatu sygnału analogowego | PAL NTSC SECAM |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 15.84 - 17.45 mm |
| Zasięg obiektywu | 2 - 2,05 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie patrz bezpośrednio w obiektyw projektora podczas jego działania, aby uniknąć uszkodzenia wzroku. Zachowaj ostrożność podczas wymiany lampy projektora, ponieważ może być bardzo gorąca. Unikaj umieszczania projektora w miejscach o wysokiej wilgotności, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
| Projektor | |
| Korekcja Keystone'a, pion | -40 - 40° |
| Odległość projekcji | 1 - 10 m |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 10000:1 |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:9 4:3 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 240 Hz |
| Naturalna rozdzielczość projektora | UHD 4K (3840x2160) |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące