Producenci
PROJEKTOR HISENSE C1 LASER 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube Disney+ |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) Dolby Vision |
| AirPlay | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Pobór mocy | 180 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 216 mm |
| Głębokość opakowania | 359 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Szerokość opakowania | 391 mm |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość produktu | 179 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP AVRCP |
| Miracast | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WMV FLV AVI MPEG2 VC-1 VOB 3GP MPEG4 H.264 MPG WEBM VP9 MKV MP4 MOV OGM HEVC/H.265 MPEG MVC |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Dolby Atmos |
| Format kompresji zdjęć | WEBP JPEG BMP PNG GIF |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Obsługiwane formaty audio | MP2 WMA MP3 FLAC WMV MP4 AAC |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0/2.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| System obiektywów | |
| Stosunek padania | 1.2:1 |
| Ostrość | Automatyczna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie patrzeć bezpośrednio w wiązkę laserową. Chroń urządzenie przed wilgocią i zalaniem. Zapewnić odpowiednią wentylację urządzenia podczas pracy. |
| Projektor | |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 2000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | DMD |
| Technologia projekcji | DMD |
| Jasność projektora | 1600 ANSI lumenów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1651 - 7620 mm (65 - 300") |
| Rozmiar matrycy | 1,19 cm (0.47") |
| Projektor smart | Tak |
| Naturalna rozdzielczość projektora | UHD 4K (3840x2160) |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła | 25000 h |
| Rodzaj źródła światła | Laser |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące