Producenci
PROJEKTOR OPTOMA HD28E DLP 3800 ANSI FHD 30000:1 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| OSD | Tak |
| Poziom hałasu | 25 dB |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Języki menu ekranowego | Indonezyjska Wietnamska Hiszpański Duński Francuska Polski Grecki Chińska uproszczona Włoski Niemiecki Czeski Holenderski Turecka Fiński Szwedzki Farsi Rumuński Japońska Węgierski Chińska tradycyjna Rosyjski Arabski Norweski Angielski Portugalski |
| Liczba języków OSD | 25 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Przeznaczenie | Desktop |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Moc | |
| Pobór mocy | 205 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 295 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 316 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Smart TV | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| PC Audio out | Tak |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85286200 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 800 x 600 (SVGA) 640 x 480 (VGA) 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 1200 (UXGA) 1280 x 768 (WXGA) 1024 x 768 (XGA) 1280 x 1024 (SXGA) 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i 480p 1080i 1080p 720p 576i 576p |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | PAL B NTSC 4.43 PAL 4.43 PAL I PAL D NTSC 3.58 PAL G PAL H PAL M NTSC M PAL N NTSC J |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 15.59 - 17.14 mm |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Współczynnik zbliżenia | 1.1:1 |
| Stosunek padania | 1.47:1 - 1.62:1 |
| Przesunięcie | 116% |
| Projektor | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Jednorodność | 80% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 30000:1 |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:9 4:3 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 711,2 - 7645,4 mm (28 - 301") |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Technologia projekcji | DLP |
| Odległość projekcji | 1 - 9,8 m |
| Jasność projektora | 3800 ANSI lumenów |
| Źródło światła | |
| Moc lampy | 240 W |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 10000 h |
| Ilość lamp | 1 |
| Żywotność źródła światła | 4000 h |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące