Producenci
PROJEKTOR OPTOMA HD29HLVx DLP FHD 4500 ANSI 50000:1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 28 dB |
| OSD | Tak |
| Interaktywny | Nie |
| Liczba języków OSD | 25 |
| Języki menu ekranowego | Angielski Chińska tradycyjna Rosyjski Arabska Francuska Turecka Hiszpański Niemiecki Chińska uproszczona Włoski Japońska Szwedzki Czeska Holenderski Portugalski Farsi Rumuński Węgierska Indonezyjska Duński Norweski Wietnamska Fiński Polski Grecka |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Moc | |
| Pobór mocy | 200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 285 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Szerokość produktu | 316 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,88 kg |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Smart TV | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.4a/2.0 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL G PAL D SECAM B PAL B SECAM G SECAM L PAL NTSC M NTSC J NTSC PAL N SECAM D PAL I SECAM K SECAM K1 PAL H PAL M |
| Pełny HD | Tak |
| System obiektywów | |
| Współczynnik zbliżenia | 1.3:1 |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Długość ogniskowa | 16.9 - 21.6 mm |
| Stosunek padania | 1.12:1 - 1.47:1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Projektor | |
| Odległość projekcji | 1 - 7,5 m |
| Jednorodność | 70% |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15,38 - 91,15 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 85 Hz |
| Jasność projektora | 4500 ANSI lumenów |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 782,3 - 7655,6 mm (30.8 - 301.4") |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 50000:1 |
| Korekcja Keystone'a, poziom | 40° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Technologia projekcji | DLP |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 16:9 |
| Projektor smart | Nie |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 10000 h |
| Moc lampy | 240 W |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 12000 h |
| Ilość lamp | 1 |