Producenci
PROJEKTOR OPTOMA HZ40 LASER FHD 4000 ANSI 2500000:1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona Włoski Farsi Rumuński Japońska Węgierska Szwedzki Wietnamska Angielski Portugalski Niemiecki Czeska Holenderski Francuska Polski Grecka Chińska tradycyjna Rosyjski Arabska Norweski Turecka Fiński Indonezyjska Hiszpański Duński |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| OSD | Tak |
| Liczba języków OSD | 25 |
| Filtr powietrza | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 206 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 269 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Wysokość produktu | 122,5 mm |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Szerokość produktu | 337 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Smart TV | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Pilot zdalnego sterowania | Podczerwień |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.4a/2.0 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Interfejs SCSI | RJ-45, RS-232 |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 1080p 480i 576i 720p 2160p 1080i 576p |
| Obsługiwane formaty 3D | Góra i dół Pakowanie ramek Wspólnie |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 12.81 - 16.74 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Przesunięcie | 100% |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Współczynnik zbliżenia | 1.3:1 |
| Stosunek padania | 1.21:1 - 1.59:1 |
| Projektor | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 85 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2500000:1 |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 16:9 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 711,2 - 7627,6 mm (28 - 300.3") |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15,375 - 91,146 kHz |
| Jednorodność | 85% |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Odległość projekcji | 1 - 7,9 m |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Technologia projekcji | DLP |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Cechy dostawcy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85286200 |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Laser |
| Żywotność źródła światła | 30000 h |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące