Producenci
PROJEKTOR OPTOMA Photon Life PK32 LED UHD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Interaktywny | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona Włoski Angielski Portugalski Rumuński Indonezyjska Japońska Węgierski Niemiecki Czeski Holenderski Francuska Polski Grecki Hiszpański Duński Szwedzki Turecka Fiński Chińska tradycyjna Rosyjski Arabski Norweski Wietnamska |
| Liczba języków OSD | 25 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP5X |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| OSD | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Desktop |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Kensington Lock | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy (max) | 162 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,85 kg |
| Szerokość opakowania | 297 mm |
| Szerokość produktu | 238 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 480i 576i 1080i 2160p 480p 720p 576p |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) 3840 x 2160 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pełny HD | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 11.9 - 15.5 mm |
| Stosunek padania | 1.12:1 - 1.46:1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Przesunięcie | 105% |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Projektor | |
| Jasność projektora | 1100 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 250000:1 |
| Odległość projekcji | 1,497 - 4,848 m |
| Naturalna rozdzielczość projektora | UHD 4K (3840x2160) |
| Projektor smart | Tak |
| Jednorodność | 90% |
| Korekcja Keystone'a, pion | 40° |
| Korekcja Keystone'a, poziom | 40° |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:9 4:3 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1524 - 3810 mm (60 - 150") |
| Zasięg skanowania w poziomie | 23 - 240 kHz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania (długość) | 15 - 255 Hz |
| Cechy dostawcy | |
| Kod towaru | 8528620000 |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła | 30000 h |
| Rodzaj źródła światła | LED |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące