Producenci
PROJEKTOR OPTOMA UHD55 DLP UHD 3600 ANSI 1200000:1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ochrona hasłem | Tak |
| Interaktywny | Nie |
| Poziom hałasu | 28 dB |
| OSD | Nie |
| Konstrukcja | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przeznaczenie | Statyw Sufit Biurko, Podłoga, Stół |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Typ produktu | Projektor sufitowy / podłogowy |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 320 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 222 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Waga produktu | 3,9 kg |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Sieć | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Technologie bezprzewodowe | IEEE 802.11 a/b/g/n |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bezpieczeństwo | WEP, TKIP, AES, WPA, WPA2 |
| Zawartość opakowania | |
| Osłona obiektywu | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zawartość zestawu | Karta sieci bezprzewodowej WUSB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | przewód zasilający |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Tak |
| Port S/PDIF | Tak |
| PC Audio out | Tak |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Video | |
| High Dynamic Range 10 (HDR10) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 850 x 480 1920 × 1080 3840 x 2160 1280 x 720 1024 x 576 |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Typ HD | UHD |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 2160p 480p 1080i 720p 480i 576i 576p |
| System obiektywów | |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Stosunek padania | 1.21:1 - 1.59:1 |
| Długość ogniskowa | 12.81 - 16.74 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Zoom optyczny | 1,3x |
| Projektor | |
| Jasność projektora | 3600 ANSI lumenów |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:9 4:3 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 866,1 - 7681 mm (34.1 - 302.4") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 2160p (3840x2160) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Technologia projekcji | DLP |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Odległość projekcji | 1,2 - 8,1 m |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200000:1 |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 10000 h |
| Moc lampy | 240 W |
| Żywotność źródła światła | 4000 h |
| Żywotność źródła światła (tryb dynamiczny) | 15000 h |