Producenci
PROJEKTOR OPTOMA ZH406 LASER FHD 4500 ANSI 300000:1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Języki menu ekranowego | Angielski Hiszpański Chińska uproszczona Niemiecki Chińska tradycyjna Włoski Francuska Polski Portugalski Turecka Indonezyjska Duński Czeska Holenderski Fiński Wietnamska Rum Farsi Grecka Rosyjski Arabska Norweski Szwedzki Japońska Węgierska |
| OSD | Tak |
| Liczba języków OSD | 25 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy (max) | 269 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 206 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 122,5 mm |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Szerokość produktu | 337 mm |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Smart TV | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | IR |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Interfejs SCSI | RJ-45, RS-232 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) 640 x 480 (VGA) 1280 x 800 (WXGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 1024 (SXGA) 1600 x 1200 (UXGA) 800 x 600 (SVGA) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p 480p 1080i 480i 576i 576p |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL NTSC |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Pełny HD | Tak |
| Obsługiwane formaty 3D | Góra i dół Pakowanie ramek Wspólnie |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 20.91 - 32.62 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Stosunek padania | 1.4:1 - 2.24:1 |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Współczynnik zbliżenia | 1.6:1 |
| Projektor | |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15,375 - 91,146 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 85 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 300000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 812,8 - 7647,9 mm (32 - 301.1") |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Jasność projektora | 4500 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Jednorodność | 85% |
| Odległość projekcji | 1 - 9,4 m |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 16:10 16:9 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Źródło światła | |
| Ilość lamp | 1 |
| Rodzaj źródła światła | Laser |
| Żywotność źródła światła | 30000 h |