Producenci
PROJEKTOR PANASONIC PT-VMZ50EJ LCD WUXGA 5000ANSI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 27 dB |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Typ produktu | Przenośny projektor |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 370 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 348 mm |
| Wysokość produktu | 133 mm |
| Szerokość produktu | 399 mm |
| Waga produktu | 7,2 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Smart TV | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość wbudowanych glosników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście PC (D-Sub) | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Interfejs SCSI | RS-232C |
| PC Audio out | Tak |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Video | |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pełny HD | Tak |
| System obiektywów | |
| Stosunek padania | 1.09 - 1.77:1 |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Zasięg obiektywu | 1,6 - 2,12 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Zakres pionowego przesuwania obiektywu | 0 - 44% |
| Zakres poziomego przesuwania obiektywu | -20 - 20% |
| Długość ogniskowa | 15,3 - 24,64 mm |
| Ostrość | Ręczny |
| Projektor | |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -25 - 25° |
| Typ matrycy | 3-panel (p-Si TFT active) |
| Korekcja Keystone'a, pion | -35 - 35° |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 7620 mm (30 - 300") |
| Jasność projektora | 5000 ANSI lumenów |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WUXGA (1920x1200) |
| Technologia projekcji | LCD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000000:1 |
| Jednorodność | 85% |
| Natywne proporcje obrazu | 16:10 |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła | 20000 h |
| Rodzaj źródła światła | LED |