Producenci
PROJEKTOR SAMSUNG The Freestyle Gen.2 2023 SP-LFF3C (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcje dotyczące telegazety | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Aplikacje wideo | Samsung TV Plus |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Moduł projektora |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 50 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 137 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 243 mm |
| Sieć | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| Projektor | |
| Odległość projekcji | 0,8 - 2,7 m |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 2540 mm (30 - 100") |
| Projektor smart | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące