Producenci
PROMIS KUCHENKA GAZOWA 3-PALNIKOWA,CZARNA KG300C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Funkcje i programy gotowania | |
|---|---|
| Standardowe gotowanie | Tak |
| Grill | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne GHS02: Substancje łatwopalne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. |
| Płyta kuchenna | |
| Kolor płyty grzewczej | Czarny |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 3 |
| Liczba palników/stref gotowania | 3 strefy |
| Obsługiwanie płyty grzewczej | obrotowy |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 580 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące