Producenci
PROMIS SUSZARKA NA PRANIE CORTONA,TELESKOPOWA,ROZS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Powierzchnia suszenia | 18 m |
| Model | Suszarka do bielizny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Materiały | ABS, Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Wysokość produktu | 920 mm |
| Szerokość produktu | 1880 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że suszarka jest prawidłowo zamocowana przed użyciem. Trzymaj dzieci z dala od suszarki podczas jej użytkowania. Nie przeciążaj suszarki ponad zalecaną masę. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące