Producenci
PROMIS SUSZARKA NA PRANIE PIONOWA SU105 VERONA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Materiały | Polipropylen (PP) Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość półek | 4 |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Powierzchnia suszenia | 16 m |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1600 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Szerokość produktu | 1269 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążaj suszarki ponad zalecaną masę. Upewnij się, że suszarka jest prawidłowo zamocowana przed użyciem. Trzymaj dzieci z dala od suszarki podczas jej użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące