Producenci
PROMIS SUSZARKA NA PRANIE ROZSUWANA + 2 SKRZYDŁA,C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Suszarka do bielizny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Powierzchnia suszenia | 7,2 m |
| Materiały | Aluminium Stal ABS, Metal, Plastik |
| Koła transportowe | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość po złożeniu | 6,4 cm |
| Wysokość po złożeniu | 132 cm |
| Wysokość produktu | 930 mm |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 1320 mm |
| Szerokość po złożeniu | 60 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że suszarka jest prawidłowo zamocowana przed użyciem. Trzymaj dzieci z dala od suszarki podczas jej użytkowania. Nie przeciążaj suszarki ponad zalecaną masę. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące