Producenci
PROMIS SUSZARKA NA PRANIE ROZSUWANA + 2 SKRZYDŁA D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Suszarka do bielizny |
| Koła transportowe | Tak |
| Powierzchnia suszenia | 16 m |
| Materiały | Stal Metal, Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 960 mm |
| Głębokość produktu | 610 mm |
| Głębokość po złożeniu | 10 cm |
| Wysokość po złożeniu | 111 cm |
| Szerokość po złożeniu | 61 cm |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Szerokość produktu | 2600 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że suszarka jest prawidłowo zamocowana przed użyciem. Trzymaj dzieci z dala od suszarki podczas jej użytkowania. Nie przeciążaj suszarki ponad zalecaną masę. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące