Producenci
PROMIS SUSZARKA OGRODOWA CAPRI SU200
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Możliwość złożenia | Tak |
| Model | Suszarka do bielizny |
| Powierzchnia suszenia | 50 m |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 1830 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że suszarka jest prawidłowo zamocowana przed użyciem. Trzymaj dzieci z dala od suszarki podczas jej użytkowania. Nie przeciążaj suszarki ponad zalecaną masę. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące