Producenci
PROTECT CASE FOR MS PRO 9/
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kompatybilność z marką | Microsoft |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Tryb stojący | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 293,9 mm |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Wysokość produktu | 223 mm |
| Waga produktu | 358,3 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bateria | |
| Wbudowana bateria | Nie |
Gwarancja 24 miesiące