Producenci
PRZEŁĄCZNIK SIECIOWY 12PORT SFP+ 4 10G ES-16-XG UBIQUITI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Działanie Prędkość Link |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Układ | 1U |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 36 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe DC | 16 - 25 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,62 kg |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Szerokość produktu | 443 mm |
| Głębokość produktu | 221 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping DHCP server |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH-2 SSH-1.5 SSL/TLS |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN, Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| Typ uwierzytelniania | IEEE 802.1x, RADIUS |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3ac IEEE 802.1x IEEE 802.3ak IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3z IEEE 802.3 IEEE 802.1Q IEEE 802.1p IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.3x IEEE 802.1s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T 10BASE-T 10BASE-TX 100BASE-TX |
| Pełny dupleks | Tak |
| Liczba VLANs | 4093 |
| Obsługa 10G | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Tagged VLAN Private VLAN Voice VLAN |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Półdupleks | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 4 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 12 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 4 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 16384 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 320 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 238,1 Mpps |
| Liczba kolejek | 8 |
| Trasa statyczna | Tak |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące