Producenci
PRZENOŚNA LODÓWKA KOMPRESOROWA ET18 GREEN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnia waga chłodnicza | 22 g |
| Kolor produktu | Zielony |
| Ilość komór | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia | Przenośne (umieszczenie) |
| Urządzenie rozmrażające | R1234YF |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Obciążenie | 45 W |
| Prąd | 0,5 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 478 mm |
| Głębokość produktu | 324 mm |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Waga produktu | 9,3 kg |
| Wydajność | |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Zakres częstotliwości | 2402 ‑ 2480 MHz |
| Pojemność lodówki netto | 17 l |
| Zakres regulacji temperatury w lodówce | -20 - 20 °C |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Termostat | Tak |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Regulowany termostat | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalna temperatura pracy | 43°C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Fresh zone | |
| Komora Fresh zone | Nie |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1867663 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące