Producenci
PRZENOŚNA LODÓWKA KOMPRESOROWA YOLCO ET8 CARBON
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Przenośne (umieszczenie) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Karbonowy |
| Urządzenie rozmrażające | R1234YF |
| Średnia waga chłodnicza | 36 g |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Moc | |
| Obciążenie | 60 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd | 0,5 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,9 kg |
| Wysokość produktu | 443 mm |
| Głębokość produktu | 251 mm |
| Szerokość produktu | 393 mm |
| Wydajność | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 9L |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Termostat | Tak |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Zakres regulacji temperatury w lodówce | -20 - 20 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Fresh zone | |
| Komora Fresh zone | Nie |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1340291 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące