Producenci
PRZETWORNICA VOLT POLSKA SINUSPRO-2500S 24V 1800/2500W SOLAR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przebieg falowy | Sinus |
| Zimny start | Tak |
| Rodzaj prądu | AC/DC |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Biały |
| Ethernet | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 24 V |
| Moc maksymalna | 2500 W |
| Maksymalny prąd ładowania z paneli (MPPT) | 40 A |
| Prąd ładowania | 20 A |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Moc stała | 1800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 14 kg |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Długość produktu | 312 mm |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Ochrona przed wysoką temperaturą | Tak |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |