Producenci
PULSAR AWO-220 elektryczna tablica rozdzielcza
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Typ mocowania | Powierzchnia |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 98 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące