Producenci
PYRAMIS SPARTA PLUS Podtynkowy montaż zlewu Prostokątny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kształt pierwszej komory | Kwadrat |
| Wymiary drugiej umywalki (SxD) | 150 x 260 mm |
| Wymiary pierwszej umywalki (SxD) | 400 x 400 mm |
| Ociekacz | Tak |
| Kształt drugiej komory | Prostokątny |
| Liczba zlewów | 2 mis(y) |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ umywalki | Podtynkowy montaż zlewu |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 780 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
Gwarancja 24 miesiące