Producenci
Pad grzejny Medisana HP 517 (zielony)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał poszycia | Polar |
| Certyfikaty | OEKO-TEX 100 |
| Nie wybielać | Tak |
| Nie suszyć w suszarce | Tak |
| Nie czyścić chemicznie | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Funkcja grzewcza | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 30 °C |
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 4 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 90 min |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Nie prasować | Tak |
| Możliwość prania pokrowca | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Na kablu |
| Moc | |
| Moc | 80 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 500 g |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 5 mm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| W zestawie inteligentny pilot | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać, gdy urządzenie jest uszkodzone. Przechowywać z dala od wody i wilgoci. Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Gwarancja 36 miesięcy