Producenci
Pakiet rozszerzeń świetlików Nanoleaf (1 panel) | 16 W | RGB/światło białe od ciepłego do chłodnego
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Inteligentne światło sufitowe |
| Temperatura barwowa (min) | 2700 K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Żywotność żarówki | 25000 h |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Interfejs | Wi-Fi |
| Strumień świetlny | 1400 lm |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Moc | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Wydajność | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpracuje z IFTTT | Tak |
| Współpraca z Apple HomeKit | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 3 |
| Pozostałe funkcje | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Gwarancja 24 miesiące