Producenci
Pakiet sieciowy 10", szafa 9U i sprzęt, wersja bl SOHO Pro, bez montażu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowana głębokość | Tak |
| Rodzaj ramy | Zamknięty |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Materiały | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Stal |
| Relingi | Tak |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Model | Szafa wisząca |
| Kąt otwierania drzwi | 200° |
| Zamek | Tak |
| Konstrukcja panelu bocznego | Stal |
| Styl panelu bocznego | Ślepy |
| Styl drzwi przednich | Szklane drzwi |
| Styl drzwi tylnych | Ślepy |
| Regulowane szyny montażowe | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Rozmiar | 25,4 cm (10") |
| Wysokość produktu | 460 mm |
| Waga produktu | 9,39 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 460 mm |
| Wysokość opakowania | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,6 kg |
| Głębokość opakowania | 540 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Gwarancja 24 miesiące