Producenci
Palit GeForce GT710 2048MB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce GT710 |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 192 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 954 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Nie |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 2 |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Interfejs pamięci | 64 bit |
| Częstotliwość taktowania pamięci (efektywna) | 1600 MHz |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 12.80 GB/s |
| Typ złącza karty | PCI Express x8 2.0 |
| Wyjście D-Sub | 1x D-Sub |
| Wyjście DVI | 1x DVI-D |
| Wyjście HDMI | 1x mini HDMI |
| Wyjście DisplayPort | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 2560 x 1600 |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie analogowym | 2048 x 1536 |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.5 |
| Wspierane technologie | NVIDIA® Adaptive Vertical Sync NVIDIA® CUDA™ NVIDIA® PhysX™ Technology NVIDIA® 3D Vision™ Ready |
| Wymiary [S x W] (mm) | 115 x 69 |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne (radiator) |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Wspierane systemy operacyjne | Windows 10 Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | Konstrukcja jednoslotowa; radiator - 2 Slot |
| Wyposażenie dodatkowe | Manual, Driver Disc |
| Informacje dodatkowe | Pobór energii - do 19W |