Producenci
Pałka Tonfa teleskopowa GUARD Anaconda 33 / 62 cm czarna (YC-10526-TT)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Mocowanie paska | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 950 g |
| Długość po rozłożeniu | 62 cm |
| Długość po złożeniu | 33 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona kabura | Tak |
| Instrukcja | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Guma Stal hartowana |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Używać wyłącznie w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Unikać użycia w miejscach publicznych bez uzasadnionej przyczyny. |
Gwarancja 24 miesiące