Producenci
Pałka teleskopowa ProSecur baton 21" black Walther
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Mocowanie paska | Tak |
| Sposób blokady | Przycisk |
| Waga i rozmiary | |
| Długość po rozłożeniu | 53 cm |
| Waga produktu | 425 g |
| Długość po złożeniu | 21 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja | Tak |
| Dołączona kabura | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne Stal |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać użycia w miejscach publicznych bez uzasadnionej przyczyny. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Używać wyłącznie w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. |
Gwarancja 24 miesiące