Producenci
Pałka teleskopowa baton ABS GUARD Cobra 24/56 cm z pokrowcem (YC-10524-26)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Mocowanie paska | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość po złożeniu | 24 cm |
| Waga produktu | 220 g |
| Długość po rozłożeniu | 56 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona kabura | Tak |
| Instrukcja | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | ABS |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać użycia w miejscach publicznych bez uzasadnionej przyczyny. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Używać wyłącznie w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. |
Gwarancja 24 miesiące