Producenci
Pałka teleskopowa baton AUTOMAT GUARD Viper 21" / 53 cm z pokrowcem (YC-10525-21)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Mocowanie paska | Tak |
| Sposób blokady | Przycisk |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 355 g |
| Dolna średnica | 2,8 cm |
| Górna średnica | 1,6 cm |
| Długość po złożeniu | 22,5 cm |
| Długość po rozłożeniu | 51,5 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona kabura | Tak |
| Instrukcja | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Guma Aluminium |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Używać wyłącznie w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Unikać użycia w miejscach publicznych bez uzasadnionej przyczyny. |
Gwarancja 24 miesiące