Producenci
Pałka teleskopowa baton GUARD Snake 21""/53 cm hartowana z pokrowcem (YC-10521-21)"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Mocowanie paska | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość po złożeniu | 21 cm |
| Długość po rozłożeniu | 53 cm |
| Waga produktu | 400 g |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja | Tak |
| Dołączona kabura | Tak |
| Materiał | |
| Typ stali | 4142 |
| Materiały | Stal hartowana Guma |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
Gwarancja 24 miesiące