Producenci
Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH16GX4M2E3200C16W 16GB 2x8GB DDR4 3200MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Korekcja ECC | Nie |
| Profil SPD | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie otwieraj obudowy modułu pamięci. |
Gwarancja 24 miesiące