Producenci
Pamięć DDR3 Corsair Vengeance Pro Series 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 1,5v
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Standard pamięci | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1600 MHz |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Opóźnienie | CL 9 |
| Złącze pamięci | 240-pin |
| Napięcie | 1.50 V |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | 8GB Kit (2 x 4GB) Tested Latency 9-9-9-24 |