Producenci
Pamięć DDR3 HIKVISION 4GB (1x4GB) 1600MHz CL11 1,5V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 4 GB |
| Standard pamięci | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1600 MHz |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Opóźnienie | CL 11 |
| Złącze pamięci | 240-pin |
| Napięcie | 1.50 V |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe |