Producenci
Pamięć DDR3 Kingston Fury Beast 16GB (2x8GB) 1600MHz CL10 1,5V czerwona
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Standard pamięci | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1600 MHz |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Opóźnienie | CL 10 |
| Obsługa XMP | Tak |
| Złącze pamięci | 240-pin |
| Napięcie | 1.50 V |
| Kolor | Czerwony |
| Opakowanie | Blister |
| Informacje dodatkowe | Wymiary produktu: 133,4 x 7,1 x 34 mm Jednostkowa waga netto / brutto: 72,1 g / 96,7 g Stylowy akcent w postaci efektownego, asymetrycznego radiatora Czarna płytka PCB i wiele wersji kolorystycznych z myślą o indywidualnych preferencjach użytkownika |