Producenci
Pamięć DDR4 16GB PC 3200 CL16 CORSAIR Vengeance RGB CMG16GX4M1E3200C16
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Profil SPD | Tak |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Opóźnienie SPD | 15 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące